Yükselme ligi bu hafta başlıyor. İlk adım Dark Passage’dan geldi ve Dark Passage, Ercan “Trielbaenre” Bozkurt‘un da oynamış olduğu takımın Dark Passage White adıyla yükselme liginde mücadele edeceğini duyurdu.

Dark Passage takımında Sezon 4’te destek oyuncusu olan ve kısa bir süre önce yerini Touch‘a bırakan, arından kariyerine koç olarak devam Trielbaenre, bu karardan çabuk vazgeçmiş ve kariyerine tekrardan oyuncu olarak devam etmeye karar vermişti. Ardından yükselme liginde bu doğrultuda bir takım kuruldu.

Bu takımda nişancı rolünde, NumberOne takımında başarısıyla adından söz ettiren Ege “padden” Acar olacak.

Takımın Orta koridorunda, “meloncats” takımı ile EU Challenger Series elemelerine katılmış olan Bogusław “abaria” Dobryniewski oynarken, ormancı rolünü EU Challenger Series’te yer almış olan olan Bartosz “Babunia” Dzikowski üstleniyor olacak. Bunun yanı sıra üst koridorda ise NumberOne takımından ismini hatırladığımız, Taner “Rare” Levendoğlu olacak.

Daha önce Dark Passage takımına bağlı olan Dark Passage Tigons takımı ise Dark Passage bünyesinden ayrıldı ve yükselme liginde yollarına “Dark Vision” olarak devam edecek.

 

Dark Passage White Kadrosu

Taner ”Rare” Levendoğlu (Üst Koridor)
Bartosz “Babunia” Dzikowski (Ormancı)
Bogusław “abaria” Dobryniewski (Orta Koridor)
Ege “padden” Acar (Nişancı)
Ercan ”Trielbaenre” Bozkurt (Destek)

Yorum Yaz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.