Türkiye Şampiyonluk Ligi 2015 Kış Mevsimi Finalinde Beşiktaş Espor Kulübüne karşı Dark Passage 3-0 gibi bir skorla yenilgi almıştı. Bu üzücü skorun ardından hayal kırıklığına uğrayan Anıl “HolyPhoenix” Işık, takıma yakın kişilerce söylenene göre Dark Passage‘daki kariyerini sonlandıracak.

Belirtilene göre HolyPhoenix, takım arkadaşlarının 2015 KMF‘deki performans düşüklüğünden mutsuz durumda. Dark Passage, 2014 yılında Dünya Şampiyonasına Wild Card birincisi olarak katılmıştı, ancak bu sene eski halini aratan Dark Passage bu sezon içindeki bütün üstünlüğünü ve sezon şampiyonluğunu Beşiktaş takımına kaptırdı.

Holyphoenix‘in LCS‘ten bir teklif alıp almadığı henüz netleşmemiş olsa da onun gibi Dünya Şampiyonası tecrübesi olan ve bölgesinin en iyileri arasında gösterilen bir oyuncunun LCS‘te oynadığını görmek hiç de şaşırtıcı olmayacaktır.

Dünya şampiyonasından bu yana kariyerini ileriye taşımaya çalışan HolyPhoenix, bu doğrultuda Dark Passage takımından ayrılarak Aces High takımına katılmıştı, bu takımla IEM Köln turnuvasında Team Dignitas‘a karşı 1 maç kazanmış ve gücünü göstermişti. Ancak HolyPhoenix için Aces High macerası pek uzun sürmemiş ve oradan ayrılıp tekrar Dark Passage takımına katılmıştı. Bu olaylar olurken ise Aces High takımı Beşiktaş Espor Kulübü olmuştu.

Şu an HolyPhoenix belki de League of Legends‘ın en büyük sahnelerinde oynamak için kendini geliştiriyor…

 

Kaynak: Dailydot

Yorum Yaz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.