Bugünkü yazımızda Türkiye’nin en büyük elo boost servisi olan Anka Elo Boost‘u konu edineceğiz.

Anka Elo Boost, 2 seneyi aşkın süredir Türkiye’nin açık ara en iyi elo boost servislerinden birisi konumundadır, bünyesinde barındırdığı boosterların üst seviyede olmasının yanında canlı destek hizmeti sunan arkadaşların kibarlığı ve yardımseverlikleri sayesinde tüm ilgili üzerine toplamış bulunmaktadır.

1 Ocak 2016 tarihinden itibaren yapılan başarılı işlem yani elo boost, csgo boost, ilk 10 maç vb. işlemlere baktığınızda bu sayı ile her şeyi anlayabilirsiniz.

Ayrıca 900’ün üzerinde müşteri yorumu ve müşterilerin tamamının tatmin olması da cabası. Yorumları tek tek okuyabilirsiniz, tabii ki o kadar vaktiniz varsa 🙂

eloboost

eloboost

Anka Elo Boost, elo boost işlemlerini yaparken bir kaç şeye çok önem göstermektedir. Öncelikle hesap güvenliği onlar için çok önemlidir. Bunun ardından hesabınız işlemdeyken booster arkadaşlar ile tüm konular hakkında konuşabilir, yardım alabilir, sorular sorabilirsiniz. Aldığımız bilgiye göre eloboost siparişi veren arkadaşlar, işlem sonrasında siparişine atanan booster ile coaching yani koçluk hizmeti de alıyor. League of Legends‘i bu arkadaşlardan öğrenmenin keyfi de bir başka olsa gerek.

Müşterilerine tam güven veren ve lol elo boost konusunda Türkiye’nin en iyisi olan Anka Elo Boost yaptığı işlemlerin çoğunu facebook sayfasında yayınlarak müşterilerine güven sunmaktadır. Böyle bir hizmeti verebilecek başka bir servis olmasa gerek…

elo boost

elo boost

Ayrıca eloboost hakkında sesli destek almak istiyorsanız, konuşarak skype veya teamspeak sunucularından bizzat destek alabilirsiniz, bu konuda da önemli bir hizmet sunan Anka Elo Boost, kibar ve anlayışlı destek ekibiyle tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Yorum Yaz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.