LOL Hesap Satışı

Anka Elo Boost, 2 yılı aşkın süredir league of legends sektöründe bulunan elo boost, csgo boost gibi konularda müşteri memnuniyetini sağlamış, hızlı, güvenilir, uygun fiyatlı bir elo boost firmasıdır.

250’nin üzerinde müşterinin yorum yaptığı sitenin güvenilirliği ve hızlı hizmet kalitesi tüm yorumlardan anlaşılmaktadır.
Bu sıralar Hesap Satış alanında olaya dahil olan Anka Elo Boost, müşterilerini gereksiz-boş hesap satış ilanlarından ve anlaşılması güç sitelerden kurtarıp anlaşılır, güvenilir, hızlı bir sistem sunmuştur.

Bu sistemin faydalarını kısaca özetleyecek olursak Anka Güvenceli Satış denilen sistemleriyle hesabı almak isteyen ve satan arasında aracı olup hesabın güvenilir biçimde satışını gerçekleştirmektedir.

Bu hizmet için satıcıdan herhangi bir komisyon almayan Anka Elo Boost, yalnızca müşteriden %10 komisyon almaktadır. Günümüzde sahte ilanlarla dolu sitelerden sıkılanlar için en güvenilir hesap satış sitesi Anka Elo Boost‘tur.Ayrıca elo boost ve csgo boost konusunda edindikleri 2 yıllık tecrübeyi de hesap satış alanında kullanacak olan Anka Elo Boost, bu konuda en kısa zamanda piyasanın en iyisi olacaktır. Bunu gerçekleştirmek için gece gündüz demeden sürekli çalışan Anka Elo Boost modern ve anlaşılır sitesi ile hesap alış satış yapmak isteyen tüm herkesin aradığı adres durumundadır.

Oyun hesabı almak, oyun hesabı satmak ya da hesap satışı yapmak isteyenler için en doğru adres Anka Elo Boost olacaktır. Hesap ilanınızı herhangi bir ücret, komisyon olmadan ekleyebilir, telefon, TC kimlik doğrulaması yaparak müşterilerin güvenini kazanabilir ve Anka Elo Boost‘un aracı olmasını isteyerek hesabınızın güvenilir biçimde satılmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde hesap satışı bölümünde bulunan hesap ilanlarından hesap satın aldıktan sonra elo boost hizmetini de güvenilir biçimde yine satın alabilir ve en iyilerle çalışmanın zevkini sürebilirsiniz.

LOL Hesap Satışı sayfasına girdiğiniz zaman hesapların satıcıları, satıcıların güvenilirlikleri, hesabın ligi, şampiyon sayısı, kostüm sayısı, rün sayfası sayısı gibi özelliklerine bakabilirsiniz. Ayrıca hesapları bu kriterlere göre sıralayabilir ve en uygun oyun hesabı ilanını bulabilirsiniz. Hesap satış ilanı eklemek için siteye üye olmanız gerekmektedir. Ayrıca müşterilere elden ve online satış seçeneğini seçerek müşteriyi bilgilendirebilirsiniz. Bu sayede müşteriler aradıklarını bulacak ve hesap satış işlerini en iyi şekilde halletmiş olacaklardır. Ayrıca hesap satışı yapan satıcının skype, facebook, email gibi bilgilerine site üzerinden ulaşabilirsiniz.

csgo rank boost

elo boost

Yorum Yaz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.