Ne kadar acımasızsa sağı solu da bir o kadar belirsiz olan, yağmacı talancıların tahtını kendi yapmış kralı Gangplank; Bilgewater’ı korku, şiddet ve kurnazlığın bir karışımıyla yönetimi altında tutar. Gittiği her yere peşinden ölüm ve yıkım götürür. Kötü ünü o kadar yaygındır ki, kara yelkenlerinin ucunun dahi ufukta belirmesi, en dişli tayfanın bile telaşa kapılmasına neden olur.

 

gankplank2

 



 

Pasif: Ateşle İmtihan

GP_Passive

  • Birkaç saniyede bir, Gangplank’in yapacağı bir sonraki normal saldırı hedefi tutuşturup ona zaman içinde fazladan gerçek hasar verirken; kendisine ise kısa süreli hareket hızı artışı sağlar. Bir Barut Fıçısı’nı yok etmek, Ateşle İmtihan’ı anında yeniler.

 

 

 

Q: Çakaralmaz

GP_Q

  • Gangplank rakibe tabancasıyla ateş ederek hasar verir ve isabet halinde gerçekleşen bazı etkiler uygular. Çakaralmaz ile bir birim katlettiğinde ondan ilave altın yağmalar ve harcadığı manayı geri kazanır. Yağma ettiği her fazladan altın için, dükkânda Top Salvosu’nu güçlendirmekte kullanabileceği bir Gümüş Yılan sikkesi kazanır.

 

 

 

W: İskorbüte Çare

GP_W

  • Gangplank bol miktarda narenciye tüketerek üstündeki tüm engelleme etkilerini kaldırır ve eksik canına bağlı olarak bir miktar iyileşir

 



 

E: Barut Fıçısı

GP_E

  • Gangplank, kendisinin ya da rakiplerinin saldırabileceği bir barut fıçısı yerleştirir. Eğer Gangplank yok ederse, fıçı alan etkili bir patlamayla patlar ve saldırının hasarını yakındaki tüm rakiplere yayar. Patlama bölgesinde kalan tüm diğer fıçılar da zincirleme olarak patlar. Fıçıyı bir rakip yok ederse, patlama engellenir ve rakip altın kazanır.

 

 

 

R: Top Salvosu

GP_R

  • Gangplank’in gemisine, bir bölgeye yaylım top atışı yapma sinyali verir. Her yaylım ateşi dalgası büyü hasarı verir ve rakipleri yavaşlatır. Top Salvosu üç defaya kadar geliştirilebilir:
  • Ecelin Kızı, etki alanının merkezine önden mega boyutlu bir top güllesi atar.
    Moral Ver, etki alanındaki dost şampiyonlara fazladan hareket hızı verir.
    Ateş Serbest, Top Salvosu’nun süresi dahilinde yapılan atışları arttırır.

 

 

Gankplank Kostümleri

gankplankkostumleri

Yorum Yaz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.