Sezona Türkiye’de bir ilkle giren ve Kore’den oyuncu transfer eden Team Turquality transferlerinden yeterince verim alamamış ve ligi istediği gibi kapatamamıştı. Kış Mevsimi Finalleri’ne altıncı sıradan katılan Team Turquality’de büyük değişiklikler oluyor!

KMF için çalışmalara başlamanın yanı sıra kadrosunda da değişikliklere gitti. Takımın deneyimli destek oyuncusu İshak “Un1tback” Yılmaz yedeğe çekilirken uzun zamandır Nişancı olarak tanıdığımız Ekin “kazze” Tire destek rolüne geçti.

LoLeSpor resmi sitesinde ki bir diğer değişiklik ise Yedek – Orta Koridor rolüne Burak “Crossman” Salt‘ın gelmiş olması. Bu değişikliğin yanı sıra Team Turquality’nin Resmi Facebook sayfasından paylaştığı görselle beraber izleyicilerin aklında soru işaretleri oluşmaya başladı. -Görseli aşağıdan görebilirsiniz-

Serkan “LongB Gncm” Ülkücü‘nün tekrar Üst Koridor rolüne geçmesi veya yedeğe alınması tartışılırken bakalım Team Turquality bu durumda ne yapacak ve bu değişiklikler ile KMF’de nasıl bir performans sergileyecek.

Adsız

Yorum Yaz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.