Team Turquality geçtiğimiz Kış Sezonunda pek etkili bir oyun gösterememişti. Bu durum Team Turquality yönetiminin de dikkatini çekmiş olacak ki takıma yeni bir koç “ithal edildi”.

Takıma transfer edilen Mateusz “kiTTz” Tomczak, konu ile ilgili olarak, hedeflerinin sadece 2015 Yaz Sezonu şampiyonluğu ve Türkiye Şampiyonluğu değil Dünya Şampiyonası olduğunu ifade etti.

 

TT Sayfasında yapılan açıklama:

Team Turquality Şampiyonluk Liginde Yabancı Teknik Adama Emanet!

Yaz sezonu için hummalı bir çalışma içerisinde olan takımımız, League Of Legends Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu için Polonyalı teknik adam Mateusz “kiTTz” Tomczak ile anlaştı.

Team Turquality’nin yeni koçu, geçtiğimiz yıllarda Avrupalı MYM, Team Acer, Mouzsports gibi ünlü ekiplerin koçluğunu ve analistliğini üstlendi.

Kittz’in koçluğunu üstlendiği takımlar bugüne kadar 180.000$ değerinde ödül kazandı.

Mateusz “kiTTz” Tomczak’ın Team Turquality’e katılması ile ilgili düşünceleri:
“Team Turquality’nin Baş Antrenörü olarak görev yapacağım için büyük bir mutluluk duyuyorum. TT çok iyi bilinen, prestijli bir kulüp. Böylesine olağan üstü bir saygınlığı ve coşkulu bir hayran kitlesine sahip olan bir takımı yönetmen gerçekten heyecan verici. Ekibimizin yeni hedefi 2015 Dünya Şampiyonasına katılmak olacak. Türkiye’ye gelmemle beraber oyuncularla beraber büyük bir çalışma temposuna gireceğiz. Bu tempoyu sezon boyu koruyarak takım olarak hedefimize ulaşacağımıza inancımız tam.
Team Turquality taraftarlarına sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum.”

Yeni sezon için takım yönetimi tarafından tüm yetkiler ile donatılan Kittz’in yapacağı transferler ise hala tüm gizemini koruyor.

Yorum Yaz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.