1992 doğumlu Amerikan oyuncu League of Legends‘ı Beta aşamasından beri oynamaktadır. LoL‘de ilk takımlar kurulmaya başlayınca Dyrus da kendine hemen yer buldu. Bu süreçte oyunun ilk takımlarından birisi olan All or Nothing’de destek rolünde oynadı. Daha sonra bu takım dağıldı ancak Dyrus, Epik Gamer isimli takıma ve üst koridora geçti. Gerek o zamanki LAN turnuvalarında gerekse yaptığı yayınlarda kendini kısa sürede tanıttı ve kanıtladı. Bu çalışmalarıyla kısa sürede popüler oldu. Ardından tüm zamanını TSM‘in New York‘ taki Oyun Evinde LoL oynayarak geçirmeye başladı. Ancak zaman zaman eski takımı Epik Gamer‘a bazı katkılarda bulundu.

TheRainMan, TSM’den ayrılınca üst koridorda oynama şansı yakalayan Dyrus, takıma kendisini kabul ettirdi. Zamanını daha iyi kullanabilmek için Epik Gamer‘dan tamamen ayrıldı ve 3 yıl boyunca TSM‘de oynamaya devam etti. Dyrus, LOL‘deki en tecrübeli oyunculardan birisidir. En önemli özelliklerinden birisi üst koridorda oyun ne durumda olursa olsun heyecan yapmadan devam edebilmesi ve bu sayede koridordan mümkün olan en iyi durumda çıkmayı başarmasıdır.

Lole ilk başladığı zamanlarda Singed, Jax ve Mordekaiser ile oynamıştır.

En sevdiği şampiyon Singed‘tir.

Sezon 2 eleme maçları esnasında Team Dignitas‘ın bazı stratejilerini yanlışlıkla açıklamış ancak daha sonra bu hatası için özür dilemiştir.

Konforuna meraklı olan Dyrus her zaman kucağına bir yastık koyarak oynar.

Sihirdar ismi ilkokuldaki lakabı olan Dyrshawn‘dan gelmektedir. Ancak bu isim başkası tarafından alındığı için Dyrus‘u türetti.

Yorum Yaz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.