Riot Games’in sayfasında video olarak paylaştığı ve yakın zamanda çıkması beklenen yeni şampiyon “Aurelion Sol” çıktı.

Oyuncular tarafından hangi koridorda oynanacağı, nasıl bir şampiyon olacağı tartışılırken Aurelion Sol birkaç hafta içerisinde Sihirdar Vadisindeki yerini alacak gibi görünüyor. Bunun yanı sıra “Etrafında dönen yıldızlar ile birlikte rakiplerini bezdiren, orta menzilli bir büyücü” olarak tanımlanan Aurelion’un diğer bir özelliği ise Vadideki şekillerin üzerinden uçarak geçebiliyor olması.

Koridor tutma aşamasında pasifi ile birlikte büyük bir avantaj eline geçen Aurelion Sol rakibini koridordan düşürebilecek bir güce sahip. Hasarının büyük bir payını pasifi Kâinatın Merkezi ile verdiğini unutmayalım.

Yaptığı baskınlara gelirsek şekillerin üzerinden uçarak geçme “Uzay Seyyahı (E)” yeteneği ile karşı rakibi gafil avlayacak, çok kolay pusuya düşürecek baskınlar yaratabilir. Bu yüzden eğer rakip takımda Aurelion var ise daha çok görüşe sahip olmak şart.

Takım savaşlarında karşı takımın içinde dursa bile büyük hasarını pasifi ile verdiğinden dolayı çok fazla hasar çıkarabilecek gibi görünüyor.

Bakalım profesyonel arenada Aurelion Sol nasıl kullanılacak hep beraber göreceğiz.

”Ben ilgilenmezsem gökyüzünün ışıltısı solar.” -Yıldızların Hakimi, Aurelion Sol

YETENEKLER

Pasif: Kâinatın Merkezi

Q: Felaket Yıldızı

W: Dönence

E: Uzay Seyyahı

R: Işığın Sesi

okul öncesi değerler eğitimi

Yorum Yaz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.