HolyPhoenix Dark Passage’dan Ayrılıyor adlı yazımızda HolyPhoenix‘in ayrılabileceğini önceden belirtmiştik. Gün içinde Touch‘ın da takımdan ayrıldığını duyurmuştuk ve yeni haberler bekliyorduk.

Fakat asıl bomba HWA tarafından geldi, Berkay “Zeitnot” Aşıkuzun, bonservis bedeli ödenerek Dark Passage takımına transfer edildi. Bunun yanı sıra Dark Passage takımında Anıl “HolyPhoenix” Işık yedek kadroya çekilirken, destek rolüne Onur “Zergsting” Ünalan getirildi.

 

HWA‘nın Duyurusu

Merhaba Arkadaşlar,

Takımımızın SGT oyuncusu Berkay ” Zeitnot ” Aşıkuzun bonservis bedelinin ödenmesiyle Dark Passage takımına transfer olmuştur. Kendisine yeni takımında başarılar dileriz.

 

DP‘nin Duyurusu

Omid “Touch” Rosander askerlik problemi nedeni ile takımımızdan ayrılması ve Anıl “Holyphoenix” IŞIK’ın takım karar ile yedek konumuna geçmesi ile beraber Yaz Mevsimi Şampiyonluk Ligi için yeni alt koridor oyuncularımız nişancı rolünde HWA’dan transfer ettiğimiz Berkay ” Zeitnot ” Aşıkuzun ve destek rolünde eski Team Turquality oyuncusu Onur “Zergsting” Ünalan oldu.

Yaz Mevsimi Sezonu için takımımızda başka bir değişiklik olmayacağının altını önemle çizmek istiyoruz. 5 Türk oyuncu ile beraber hem takım iletişimini hem de takımdaki sinerjiyi üst seviyeye çıkarmak adına yabancı oyuncu ile devam etmeme kararı aldık. Takımımız 20 Nisan tarihinde DP Gaming House’a dönecek ve Yaz Mevsimi Şampiyonluk Ligi için antremanlarına başlayacak. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.

2 Yanıt

Yorum Yaz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.